ماشین چوبی و انواع اسباب بازی ها ایده های پول زا و مناسبی برای کسانی است که دارنده ماشین های سی ان سی هستند و با استفاده از ایده های نویی می خواهند به درآمد زایی برسند.در ادامه این مقاله چندی از این ایده ها را بیان می کنیم و هچنین راه حل هایی برای به کار گیری آن ها دراختیار شما قرار میدهیم تا با استفاده از آن ها بتوانید در کمترین زمان به درامدزایی برسید.

اگر دستگاه سی ان سی ندارید و بدنبال خواندن این مقاله علاقه به فعالیت در این زمینه دارید نگاهی به دکتر سی ان سی بیاندازید.

شاید یکی از تفاوت‌های ارزشمند اسباب بازی‌های ساخته شده با چوب به نسبت سایر اسباب بازی‌ها این باشد که این سازه‌های کوچک دوست داشتنی، اغلب با استفاده از دست ساخته می‌شوند و مواد مورد استفاده در آن‌ها هم از طبیعت هست.

با چوب می‌توان اسباب بازی فکری مانند جنگا (برج هیجان) یا انواع جورچین ساخت. نیاز بیست به دنبال ساخت اشکال عجیب و پیچیده در ساخت اسباب بازی باشید، معمولاً ایده‌هایی که با چوب اجرا می‌شوند بسیار ساده و شیک هستند. در این نوشته شما را با ۲۰ ایده ساخت اسباب بازی‌های چوبی آشنا خواهیم کرد.

طبق استانداردهای جهانی رنگ مناسب اسباب بازی چوبی باید شرایط و ویژگی‌های خاصی داشته باشد تا کودکان با لمس اسباب بازی و در دهان گذاشتن آن، مواد شیمیایی و سمی جذب بدنشان نشود. به همین دلیل از روغن‌های گیاهی مخصوص چوب با استاندارد kids Toys اروپا برای پوشش نهایی اسباب بازی استفاده می‌شود.

ساخت-ماشین-چوبی-در-دکتر-سی-ان-سی

نکته هایی مهم در مورد ساخت اسباب بازی و ماشین چوبی

اگر علاقه مند به ساخت یا استفاده از اسباب بازی چوبی هستید، باید بدانید که باید نکته های بسیار مهمی را رعایت کنید. متاسفانه برخی خریداران و فروشنده ها از استاندارد هایی که برای ساخت اسباب بازی چوبی باید رعایت شود آگاهی ندارند

ایده ساخت اسباب بازی چوبی یکی از درخواست های پرتکرار مخاطب ها برای ساخت اسباب بازی چوبی بوده است.

اسباب بازی چوبی یکی از زیباترین و جذاب ترین مدل های اسباب بازی است. ساخت اسباب بازی چوبی معمولاً به دو دلیل انجام می‌شود. هدیه اسباب بازی مطمئناً برای هدیه گیرنده بسیار جذاب است و این مورد می‌تواند یکی از اهداف شما برای ساخت اسباب بازی چوبی باشد.

یکی دیگر از مهم ترین اهداف ساخت اسباب بازی چوبی ورود به بازار تولید اسباب بازی چوبی و فروش اسباب بازی چوبی است.

نکته جالب برای ورود به بازار اسباب بازی های چوبی، عدم نیاز به سرمایه های هنگفت برای تولید اسباب بازی است. شما می‌توانید با مجموعه ابزارهایی که کمتر از ۲۰۰ میلیون (در بهمن ۱۴۰۱) هزینه دارند، کارگاه ساخت اسباب بازی چوبی خود را راه اندازی کنید.

همچنین شما می‌توانید بی نهایت ایده و طرح برای ساخت اسباب بازی چوبی خلق کنید تا بازارهای مختلف ساخت اسباب بازی را محک بزنید.

ایده ساخت اسباب بازی قطار چوبی زیبا و خاص

این قطار چوبی یکی از ایده های حرفه ای زیبای ساخت اسباب بازی چوبی است. شما می‌توانید قطار چوبی را در مدل های مختلف تولید کنید؛ اما مزایای این مدل برای ورود به بازار بیشتر است. قیمت مناسب و پروسه ساخت سریع از مزایای این قطارشما می‌توانید با چوب های مختلفی مانند چوب نراد، چنار، راش این قطار چوبی را بسازید. نکته مهم در مورد چوب هایی که استفاده می‌کنید، هزینه تمام شده اسباب بازی چوبی است. شما می‌توانید با انتخاب چوب هایی مانند نراد (چوب روسی) هزینه پایانی را به شدت کاهش دهید.

همان‌طور که می‌بینید قطار چوبی یکی از پیچیده ترین مدل هایی است که در این مقاله به آن می‌پردازیم و برای ساخت قطعات مختلف آن باید مراحل را به درستی و گام به گام پیش ببرید.

ایده ساخت اسباب بازی ماشین چوبی

ماشین چوبی یکی از پرطرفدارترین ایده هایی است که می‌توان به بازار گسترده آن فکر کرد. شما می‌توانید ایده های مختلفی از ساخت ماشین چوبی را خلق کنید. همچنین با نام گذاری های زیبا برای هر ماشین چوبی، مشتریان مخصوص به خودش را پیدا کنید چوبی است.

برخی بچه ها ماشین های مدرن و فانتزی دوست دارند و برخی کودکان و حتی بزرگسالان هم مدل های کلاسیک و قدیمی ماشین اسباب بازی را می پسندند.ماشین ها می‌توانند ساده و با حداقل بخش ها و امکانات ساخته شوند یا اینکه بخش های مختلفی برای افزایش زیبایی ماشین به آن اضافه شود.ماشین ها را هم می‌توانید در طرح ها و اندازه ها و مدل های مختلف به بازار عرضه کنید.با رنگ بندی های مختلف هم می‌توانید زیبایی بیشتری به اسباب بازی چوبی اضافه کنید و آن را راحت تر به فروش برسانید.

ایده ساخت پازل چوبی اسباب بازی

اسباب بازی پازل چوبی یک گروه و دسته بندی کامل از اسباب بازی های چوبی است که طیف گسترده ای از اسباب بازی های چوبی را شامل می‌شود. شما می‌توانید ایده ها و طرح های زیادی از اسباب بازی های پازلی را در فضای مجازی و به خصوص در سایت ما بیابید.

اسباب بازی پازلی چوبی برای هماهنگی بهتر دست و چشم بسیار مناسب است. شما می‌توانید این اسباب بازی ها را در اندازه های مختلف و با چوب های مختلف تولید کنید.

با توجه به اینکه اسباب بازی های چوبی توسط کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرند، برای پوشش آن باید دقت کافی داشته باشید. بهترین رنگ برای اسباب بازی چوبی، روغن گیاهی مخصوص چوب است.

از نمونه اسباب بازی های پازلی می‌توان به رنگین کامل پازلی و راکر خرس و پازل اسم و پازل خرگوش و… اشاره کرد.

ماشین چوبی آدمک

ایده ساخت اسباب بازی آدمک های چوبی

آدمک ها همیشه برای کودکان جذاب هستند. کودکان می‌توانند تصویر سازی های ذهنی خوبی را از یک خانواده داشته باشند. اسباب بازی های چوبی آدمکی به کودکان کمک می‌کنند تا شخصیت پردازی های مختلفی از این آدمک ها در ذهن خود تداعی کند و داستان های مختلفی از این آدمک ها در ذهن خود بسازد.

این آدمک ها به راحتی با استفاده از دستگاه خراطی ساخته می‌شود و شما می‌توانید با طراحی و کشیدن نقاشی روی این آدمک ها شخصیت و جنسیت آن ها را تغییر دهید.

برای کاهش قیمت این نوع اسباب بازی چوبی پیشنهاد می‌کنیم از چوب های ارزان قیمت استفاده کنید. هیچ فشاری روی این اسباب بازی ها وجود ندارد و با توجه به اینکه معمولاً رنگ های پوششی روی آن اجرا می‌شود، نگرانی از بابت نمای چوبی آن نخواهید داشت.

سفینه فضائی دست ساز چوبی که با ساده ترین روش ساخته شده است. در این سازه از چوب نراد، سفید روسی استفاده شد که یکی از ارزان ترین چوب های مورد استفاده در صنعت چوب ایران هست.

ایده ساخت بولینگ چوبی تزئینی

بولینگ چوبی یکی از اسباب بازی هایی است که از آن می‌توانید برای تزئین و حتی بازی هم استفاده کنید. در صورت بازی با بولینگ چوبی باید مراقب ضربه های توپ به بدنه بولینگ باشید. در اثر ضربه های توپ به بولینگ چوب ها آسیبی نمی‌بیند و مشکلی از این جهت وجود ندارد.

شما باید مراقب خراب نشدن رنگ این بولینگ ها باشید. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم از این مدل اسباب بازی ها برای تزئین استفاده کنید.

برای ساخت بولینگ چوبی بادی حتماً دستگاه خراطی داشته باشید.

سگ-چوبی-در-ماشین-چوبی

ایده ساخت سگ چوبی کودکانه

این ایده که بتوانید اسم زیبای کودکتان را روی طبقه شلف اتاق داشته باشید مطمئناً بسیار جذاب است. شما می‌توانید با ساده ترین ابزارهای نجاری مانند اره مویی، هر اسمی که دوست دارید را با استفاده از چوب بسازید و روی این طرح بزنید.

فقط کافی است با فونت مورد نظرتان اسم را روی برگه پرینت بگیرید و خطوط داخلی و بیرونی فونت را برش دهید.

ایده ساخت اسباب بازی برج هوش چوبی

برج هوش چوبی یکی از اسباب بازی های کاربردی چوبی است که طرفداران زیادی دارد. این اسباب بازی در کنار زیبایی های خود، به کودک کمک می‌کند که در کنار افزایش توانایی کودک در کار با دست و چشم، مجبور به درگیر کردن مغز برای حل مسئله را داشته باشد.

کودک مجبور است برای حفظ ساختار اسباب بازی های هوشی، تمام توان خود را به کار گیرد.

پس از سرهم کردن قطعه های مختلف هم در پایان یک سازه چوبی زیبا خواهید داشت. این ایده ها و مجموعه ایده های ساخت اسباب بازی برج هوش چوبی جذاب و ساده است و بازار خوبی هم دارد.

در زمان رنگ بندی این اسباب بازی ها می‌توان از تنوع رنگ های مختلف استفاده کرد تا جذابیت بصری آن بیشتر شود.

ایده ساخت دوربین چوبی

فرقی ندارد که کوک باشید یا بزرگسال… همیشه عکسبرداری و استفاده از دوربین و ثبت لحظات زندگی برای همه ما جذاب است. شما می‌توانید با استفاده از دوربین اسباب بازی چوبی به کودک کمک کنید تا تصویر سازی ذهنی جذابی از عکسبرداری داشته باشد.

اگر یک عکاس و علاقه مند به عکاسی باشید هم، داشتن دوربین اسباب بازی در ویترین محل کار یا خانه تان جذاب خواهد بود.

این اسباب بازی چوبی هم بازار مخصوص به خود را دارد و یکی از اسباب بازی های پر فروش در بازار ایران است.

ایده ساخت چرتکه چوبی

خرید و فروش و دریافت و پرداخت پول یکی از بازی های جذاب در دوران کودکی همه ما بوده است. چه خوب است این خرید و فروش را با یک چرتکه چوبی محاسبه کنیم. همچنین با استفاده از اسباب بازی چرتکه چوبی به راحتی می‌توان جمع و کم های ساده ریاضی را به کودک آموخت.

رنگ بندی های جذاب دانه های چرتکه چوبی برای هر کودکی جذاب است. شما می‌توانید در کنار داشتن یک اسباب بازی آموزشی، اتاق کودک دلبندتان را زیباتر از همیشه دیزاین کنید.

ایده ساخت مکعب اسم چوبی سفارشی

در صورتی که به ساخت کارهای سفارشی علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم مکعب اسم چوبی را به سبد خدمات و محصولات خود اضافه کنید. در بازار ایران در کنار سیسمونی کودک، از مکعب اسم کودک هم استفاده می‌شود.

شما می‌توانید پروفیل های چوبی را با استفاده از دستگاه های مختلفی مانند اره فلکه و رنده و گندگی بسازید و سپس با استفاده از فارسی بر در اندازه های استاندارد برش دهید.

معمولاً رنگ اجرایی روی این مکعب ها از نوع پوششی هست و با استفاده از پلکسی های CNC شده می‌توانید حروف مد نظرتان را روی هر مکعب بچسبانید.

خانه چوبی یکی دیگر از ایده های ساخت اسباب بازی با ساتفاده از چوب است. این روش از نجاری بسیار آسان است و نیاز به تجهیزات سنگینی ندارید.

قطار چوبی هم مطمئنا مورد پسند بسیاری از کودکان است. به خصوص اگر کودک بتواند با استفاده از یک طناب، قطار چوبی را به دنبال خود بکشاند

جورچین چوبی یکی دیگر از ایده های موجود برای ساخت اسباب بازی چوبی است. کودک می تواند با توجه به شکل های موجود ابتکار به خرج دهد و سازه مورد علاقه خود را بسازد.

هواپیما ملخی چوبی هم جزو نمونه کارهایی است که طرح آن را در به جستجو به راحتی پیدا خواهید کرد. فقط کافی است کلمه مورد نظر یا طرح را جستجو کنید و به نتیجه دلخواه برسید.

 

ساخت ماشین چوبی هم یکی از ایده های ساخت اسباب بازی چوبی است که در ایران هم طرفداران مخصوص به خود را.

ابر کامیون چوبی هم مناسب برای استفاده در معادن است. تماشای این ماشین در واقعیت شاید یکی از جاذبه های توریستی باشد و مطمئنا ساخت اسباب بازی آن هم بسیار جذاب و دوست داشتنی است.

هلی کوپتر چوبی ایده ای ساده و ارزان و آسان برای ساخت است. این اسباب بازی را می توانید با کمترین ابزار ممکن بسازید.

لودر-چوبی-و-ماشین-چوبی-در-دکتر-سی-ان-سی

لودر چوبی در این ایده در ساده ترین حالت ممکن ساخته شده استو شما می توانید با چوب های دور ریختنی و ابزار های ساده این لود چوبی اسباب بازی را بسازید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *